Træner
Træner Træner
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Peter Langhoff Nielsen
Beskrivelse
 
U7 Drenge
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
  
Tlf.: 22 28 75 08
Se hele beskrivelsen
Jacob Weihrauch Andersen
Beskrivelse
 
U8 Drenge
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 23 45 51 55
Se hele beskrivelsen
Morten Revsbeck
Beskrivelse
 
U9 Piger
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 21 26 59 50
Se hele beskrivelsen
Peer Christensen
Beskrivelse
 
U10 Drenge
  
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 61 28 50 06
Se hele beskrivelsen
Daniel Andersen
Beskrivelse
 
U11 Drenge
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 22 16 16 96
Se hele beskrivelsen
Gitte Kallestrup Hagensen
Beskrivelse
 
U12+13 Drenge
 
Træner Mandag 17.00 til 18.15
            Onsdag  17.00 til 18.15
 
Tlf.: 29 92 46 51
Se hele beskrivelsen
Michael Christensen
Beskrivelse
 
U12 Piger (+U11 og U13)
 
Træner Torsdag 17.15 til 18.30
Udenfor kampsæson trænes der også tirsdag
 
Tlf.: 50 98 26 42
Se hele beskrivelsen
Thomas Munk
Beskrivelse
 
U14 Drenge (+U15)
 
Træner Mandag 16.40 til 18.00
            Onsdag  16.40 til 18.00

Tlf.: 22 95 43 80
Se hele beskrivelsen
Casper Jørgensen
Beskrivelse
U11 Drenge
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
U16 Piger
Træner Tirsdag 18.30 til 20.00
Se hele beskrivelsen
Hjælpertræner
Mikkel Evald Sørensen
Beskrivelse
 
U7 Drenge
 
Se hele beskrivelsen
Christian Bech Sørensen
Beskrivelse
 
U8 Drenge
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 23 90 66 00
Se hele beskrivelsen
Pernille Løyche
Beskrivelse
 
U9 Piger
 
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
Tlf.: 40 45 20 89
Se hele beskrivelsen
Frederik Olesen
Beskrivelse
 
U10 Drenge (Hjælpetræner)
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
Senior Herrer (Holdleder)
Træner Tirsdag/Torsdag 18.00 til 19.00
 
Se hele beskrivelsen
Emma Christensen
Beskrivelse

U11-13 Piger
 
Træner Torsdag 17.15 til 18.30
Se hele beskrivelsen
Jannie Jensen
Beskrivelse
U12+13 Drenge
 
Træner Mandag 17.00 til 18.15
Onsdag 17.00 til 18.15
 
Tlf.: 21 28 16 05
Se hele beskrivelsen
Casper Jørgensen
Beskrivelse
U11 Drenge
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
 
U16 Piger
Træner Tirsdag 18.30 til 20.00
Se hele beskrivelsen
Holdleder
Frederik Olesen
Beskrivelse
 
U10 Drenge (Hjælpetræner)
Træner Torsdag 17.00 til 18.00
Senior Herrer (Holdleder)
Træner Tirsdag/Torsdag 18.00 til 19.00
 
Se hele beskrivelsen
Hjælper
Alexander Kallestrup Hagensen
Beskrivelse
 
U8 Drenge
Se hele beskrivelsen
Mads Würtz
Beskrivelse
 
U9 Drenge
Se hele beskrivelsen

Nyheder

Events

Facebook

Sponsorer